سـلـریـار، دستیار همیشه‌ بیدار!

داستان سلریار

سلریار را جمعی از تجربه‌ها و تخصص‌ها ساخته است؛ در واقع هم‌بنیان‌گذاران سلریار، تجربه‌‌های خود را در مدیریت و رشد فروش آنلاین با هدفی مشترک کنار هم گذاشته‌اند.

از تجربه‌ی فروشندگی در دیجی‌‌کالا و اسنپ‌شاپ و… گرفته، تا توسعه‌ی راهکارهای نرم‌افزاری و بازاریابی.

سلریار شکل گرفت تا همه‌ی کسانی که قصد یادگیری و آغاز فروش آنلاین در بازارگاه‌ها (مارکت‌پلیس‌ها) را دارند، بتوانند بدون دغدغه وارد این بازار شوند؛ تا همه افراد بتوانند با گذراندن درس‌های آکادمی سلریار به‌سادگی پنل خود را بسازند و بی‌نگرانی از قراردادهای سخت و پیچیده‌ی مارکت‌پلیس‌، گام‌به‌گام فروش و تعهدات ارسال را پیش ببرند.

سلریار همچنین برای فروشندگان کوچک و بزرگ آنلاین راهکارهایی دارد، که آنان را در فرآیندهای دشوار این بازار مثل یک دستیار همیشه بیدار همراهی‌ کند.

فرآیندهایی چون قیمت‌گذاری رقابتی و مدیریت کاتالوگ، مدیریت تامین، تحقق و ارسال سفارش‌ها.

سلریار همچنین برای ‌رقابت آگاهانه در بازار براساس گزارش‌های راهبردی و امکان توسعه‌ی متناسب با شرایط رقابت و توان فروشنده، در کنار کسب‌و‌کارهاست.

اگر می‌خواهید در بازار پیچیده‌ی فروش آنلاین در مارکت‌پلیس، با در نظر گرفتن تفاوت‌های مهم آن با فروش آفلاین موفق باشید، به همراهی سلریار اعتماد کنید.

دانلود بروشور معرفی سلریار

پلتفرم جامع
مدیریت فـــــــروش

سلـــریار

سلریار مناسب چه کسانی است؟

همه‌ی آن‌هایی که می‌خواهند فروش آنلاین را با اطلاعات کافی شروع کنند، مشتری سلریار هستند. اگر هم پنل فروش دارید و گرفتار چالش‌ها شده‌اید، سلریار برای توسعه‌ی کسب‌وکار شما در فرایندهای پشت‌پرده‌ی فروشندگی مانند تامین و ارسال راهکارهای کلیدی دارد.

مشتریان ما

پنل‌های متنوعی از فروشندگان آنلاین کتاب، فرش، لوازم سفر، تجهیزات مداربسته و… به سلریار پیوسته‌اند و به راهکارهای ما اعتماد دارند. شما هم در راه رشد مقیاس‌پذیر فروش‌تان راهکارهای ما را امتحان کنید.

در رسانه‌ها