اکنون در سلریار می‌توانید چند پنل فروش دیجی‌کالا را همزمان مدیریت کنید. به‌زودی خواهید توانست پنل‌های فروش خود را در اسنپ‌شاپ، باسلام، تیمچه و… هم به این داشبورد مدیریت متمرکز اضافه کنید.

با توجه به طرح انتخابی‌ و نیازتان در صفحه‌ی تعرفه‌های سلریار، برای تعداد محدودی کالای در رقابت طرح رایگان و برای باقی نیازها همواره مهلتی هفت‌روزه برای تست دارید. علاوه بر آن همکاران پشتیبانی سلریار همیشه کنار شما هستند تا بهترین شکل رفع چالش‌های فروش‌تان را پیدا کنید.

استفاده از محتوای آموزشی در آکادمی سلریار اکنون و برای همیشه رایگان است.

سلریار امکان دسترسی طبقه‌بندی‌‌شده به اطلاعات و اعمال تغییر در پنل‌ها را برای فروشندگان با تنوع‌ها و کاربران کم تا پرتعداد فراهم می‌کند. راهکارهای پیشرفته و سازمانی را در بخش تعرفه‌ها ببینید و با ما در تماس باشید.

سلریار امکان مدیریت دسترسی یک تا بی‌شمار کاربر را برای فروشنده فراهم کرده است. باید ببینید نیاز شما را کدام طرح سلریار برآورده می‌کند. صفحه‌ی تعرفه‌ها را ببینید؛ برای نیازسنجی دقیق‌تر کافی‌ست پیام بدهید تا تماس بگیریم.

خدمات سلریار فعلا محدود به فروشندگان در مارکت‌پلیس‌هاست. به‌زودی خدمات مدیریت یکپارچه‌ی کانال‌های فروش را در سلریار برای فروشندگان فعال در  شبکه‌های اجتماعی، وب‌سایت شخصی و… عرضه می‌کنیم.

تلاش سلریار این است که کسب‌وکار آنلاین‌تان را تا حد ممکن آسان‌تر و با قابلیت رشد مدیریت کنید. ابزارهای سلریار کمک می‌کنند مدیریت اموری نظیر مدیریت کاتالوگ و قیمت‌گذاری هوشمند و رقابتی، ارائه‌ی گزارش‌های شفاف از عملکرد مالی فروشنده، ارائه‌ی گزارش‌های مفید از جایگاه شما در مارکت‌پلیس و مقایسه‌ی آن با رقبای تجاری و مهم‌تر، مدیریت تعهد ارسال سفارشات را با اطمینان و سود منطقی پیش ببرید. شما با سلریار به ابزارهایی دسترسی دارید که دیگران بسیاری از آن‌ها را ارایه نمی‌کنند.

از مراحل طراحی و همچنان در توسعه‌ی ابزارهای محصول سلریار، با فروشندگان آنلاین در رده‌های کالایی و بازارگاه‌های مختلف در تبادل اطلاعات هستیم و اخبار تحولات فنی و تجاری هر مارکت‌پلیس را هم دنبال می‌کنیم. همچنین سلریار در تحقیق و توسعه‌ی راه‌حل‌ها، راهکارهای نوآورانه‌ای چون جانگل‌اسکات و هلیوم‌۱۰ و… را بررسی می‌کند، که به فروشندگان آمازون، علی‌بابا و… کمک می‌کنند.

سلریار مراقب امنیت داده‌های شماست. جزییات بیشتر را در سند حقوقی تفاهم با کاربر بخوانید.