1. خانه
  2. >
  3. وبلاگ
  4. >
  5. لایو ۲۰ سلریار؛ آموزش فعال‌سازی دستیار تلگرام سلریار، دریافت گزارش لحظه‌ای رقابت بای‌باکس دیجی‌کالا و رادار دیجی‌کالا در سلریار
وبلاگ

لایو ۲۰ سلریار؛ آموزش فعال‌سازی دستیار تلگرام سلریار، دریافت گزارش لحظه‌ای رقابت بای‌باکس دیجی‌کالا و رادار دیجی‌کالا در سلریار

لایو آموزشی سلریار: فعال‌سازی دستیار تلگرام سلریار، دریافت گزارش لحظه‌ای و رادار (مانیتور رقبا)

با مهندس محمد کنی، مدیر ارشد توسعه‌ی فناوری اطلاعات سلریار پنج‌شنبه ١٩ مرداد ١۴٠٢

در گفتگوی جلال سمیعی و مهندس محمد کنی مدیر فنی سلریار، به فعال‌سازی دستیار تلگرام سلریار و ابزارهای کلیدی آن برای مدیریت و رصد فروش و رقابت در دیجی‌‌کالا اشاره شد؛

– دستیار تلگرام سلریار در داشبورد حساب کاربری سلریار، یا مستقیم با پیام به نام کاربری @selleryarbot فعال می‌شود و سلرها می‌توانند بدون مراجعه به سایت مرکز فروشندگان‌ دیجی‌‌کالا یا سلریار، روی تلگرام پنل فروش را مدیریت کنند.

– رادار دیجی‌‌کالا در سلریار، با گرفتن نام یا شماره‌ی فروشنده‌ای که سلر قصد رصد رفتار او را دارد، گزارش لحظه‌ای وضعیت رقابت او را به طور مستمر برای کاربر سلریار می‌فرستد.

– سلریار به عنوان دستیار همیشه‌بیدار فروشندگان دیجی‌‌کالا و سایر بازارگاه‌های آنلاین، نبض کسب‌وکار سلر را با گزارش لحظه‌ای فروش دیروز و امروز، وضعیت گرفتن بای‌باکس دیجی‌‌کالا، وضعیت رقبا روی بای‌باکس‌های فعال ساز و موجودی انبار فروشنده، در دست دارد.

– حفظ امنیت اطلاعات و سرمایه‌ی پنل فروش دیجی‌‌کالای هر کاربر سلریار، بخشی از تعهد سلریار در عین سادگی و سرعت کار با پنل یا دستیار تلگرام سلریار است.

– هر پنل فروش دیجی‌‌کالا با اتصال به دستیار تلگرام، در همان تلگرام مدیریت و مانیتور می‌شود؛

– رصد رقبای دیجی‌کالا و از جمله خود دیجی‌‌کالا به‌عنوان سلر رقیب، با فرستادن شماره یا نام کاربری سلر ممکن است. برای رصد خود دیجی‌‌کالا کافی‌ست عدد ١ را به رادار سلریار بدهید.

ویدیوی کامل لایو آموزشی فعال‌سازی دستیار تلگرام سلریار، گزارش لحظه‌ای رقابت بای‌باکس و رادار دیجی‌کالا را در آپارات سلریار ببینید.

ویدیوی کامل لایو آموزشی فعال‌سازی دستیار تلگرام سلریار، گزارش لحظه‌ای رقابت بای‌باکس و رادار دیجی‌کالا را در آپارات سلریار ببینید.

ویدیوی کامل لایو و آموزش فعال‌سازی دستیار تلگرام سلریار را در های‌لایت لایوهای سلریار در اینستاگرام سلریار هم می‌توانید ببینید.

اشتراک گذاری
مطلب بعدی
پانزده پیشنهاد سلریار برای حفظ امنیت اطلاعات کسب‌وکار آنلاین شما
مطلب قبلی
لایو ۱۹ سلریار؛ گفتگو با میثم زرگرپور مشاور توسعه‌ی کسب‌وکار درباره‌ی اهمیت نظم مالی در کسب‌وکار
ارسال پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed