1. خانه
  2. >
  3. وبلاگ
  4. >
  5. معرفی ابزارهای سلریار برای فروشندگان دیجی‌کالا، اسنپ، باسلام و…
وبلاگ

معرفی ابزارهای سلریار برای فروشندگان دیجی‌کالا، اسنپ، باسلام و…

پاسخ به سوالات سلرها

سلریار: ایده‌ای که واقعی شد!

برای معرفی سلریار می‌توان از این ماجرا یاد کرد که از چند سال پیش هم‌بنیان‌گذاران سلریار با بررسی تجارب فروشندگی آنلاین در بازارگاه‌هایی چون دیجی‌کالا، اسنپ‌شاپ، باسلام و… به این نتیجه رسیدند که فروشندگان آنلاین برای حفظ کسب‌وکار خود و تداوم سودآوری باید با زنجیره‌ای از موانع و باگ‌های سیستم نرم‌افزاری بازارگاه و دشواری تامین و… از همه مهم‌تر سختی حفظ نقدینگی دست‌وپنجه نرم کنند.
تیم سلریار با تحقیق و تشکیل گروه‌های دریافت بازخورد، محصول نرم‌افزاری هوشمند خود را تا سطحی توسعه داد که بتواند پاسخگوی تمام مشکلات رایج سلرها در پنل فروش هر مارکت‌پلیس آنلاین باشد.
ایده‌ی راه‌اندازی سلریار از اینجا شکل گرفت؛ دستیاری همیشه‌بیدار که خیال سلر را با چند کلیک از فروش پایدار و درحال‌رشد راحت کند.

مشکلات فروش آنلاین

مشکلات فروش آنلاین در مارکت‌پلیس‌ چه بود؟

سلریار در گفتگوهای روزمره‌ی سلرها هم به دشواری‌های اداره‌ی پنل در دیجی‌کالا و اسنپ و باسلام و تیمچه و… پی برد؛
کارهایی که انجام دادن آنها به‌شکل دستی و تک به تک زمان زیادی را هدر می‌داد و توان و زمان فروشنده را تحلیل می‌برد.
این مشکلات شامل فرایند قیمت‌گذاری کالا، نبود گزارش‌های دقیق از کالاهای موجود و گردش‌های مالی، هرج و مرج در مدیریت سفارشات و گم شدن بخشی از هزینه‌ها در عملیات نهایی پرداخت است. مثلا دیجی‌کالا در اطلاع‌رسانی واریزها مبلغ جریمه یا کمیسیون را کسر کرده است، اما مشخص نیست که به کدام بازه‌ی زمانی و کالاهای فروخته‌شده یا مرجوعی و… مربوط می‌شود.

سلریار چه کمکی به کسب‌وکار فروشندگان آنلاین می‌کند؟

سلریار این روزها امکاناتی را هدیه می‌دهد که کار فروشندگان را ده‌ها برابر آسان‌تر می‌کند. شروع این تجربه برای حداقل برای ۷ روز رایگان خواهد بود.
فروشندگانی که در مراحل آزمایشی فعالیت سلریار در جهت پیشرفت کسب‌وکار آنلاین خود کمک گرفته‌اند، این تفاوت را به‌وضوح می‌بینند.
به عنوان مثال، فروشنده با یاری جستن از سلریار لازم نیست مثل گذشته زمان قابل‌توجهی را به انجام کاری نظیر قیمت‌گذاری کالا اختصاص دهد، یا برای برنده شدن در رقابت بای‌باکس لحظه به لحظه در حال بررسی تغییر قیمت‌ها باشد.

خدمات سلریار

محصول نرم‌افزاری سلریار همین حالا و در تمام این ماه‌ها، مشغول رصد کردن رقابت و برنده شدن جنگ تصرف بای‌باکس برای ده‌ها سلر است تا براساس استراتژی فروش تعیین‌شده توسط خود فروشنده، کالای آنها را در صدر لیست فروش قرار دهد.

سلریار در تمام دقایق شب و روز کنار شما سلرهاست تا مشکلات شما در این بخش‌ها را کم کند:

١) امکان اتصال یک تا چند کانال فروش و مدیریت متمرکز در پنل سلریار
۲) مدیریت پردازش سفارشات، انجام تعهدات براساس لیدتایم ارسال، تامین به‌موقع و…
۳) رقابت برای برنده شدن بیشترین تعداد بای‌باکس براساس استراتژی انتخابی فروشنده
۴) قیمت‌گذاری گروهی کالاها و فعال‌ یا غیرفعال کردن کالاها و پنل (دستیار قیمت‌گذاری هوشمند)
۵) امکان اتصال یک تا چند کانال فروش و مدیریت متمرکز آن‌ها در پنل سلریار
۵) گزارش‌های تجمیعی فروش و تسویه با جزئیات و آشکارسازی هزینه‌های پنهان
۶) افزونه‌ی مرورگر کروم برای کار ساده‌تر و سریع‌تر در سلرپنل دیجی‌کالا (و به‌زودی فایرفاکس)
۷) دریافت، تولید و بارگذاری انواع فایل‌های مالی، محصولات و… در تعامل با دیجی‌کالا (و به‌زودی اسنپ، باسلام و…)

همچنین آکادمی سلریار علاوه بر سرفصل‌های آموزش کار با راهکارهای سلریار، یک دوره‌ی فشرده از مهارت‌ها و اطلاعات ضروری راه‌اندازی و مدیریت پنل‌های فروش آنلاین را رایگان برای سلرها یا کسانی که می‌خواهند سلر شوند، گردآوری کرده است.

سلریار مناسب چه کسانی است؟

سلریار در گام‌های بعدی خود امکانات بیشتری را برای بهبود و تسهیل کسب‌وکار فروشندگان آنلاین در برنامه دارد. یعنی تلاش دارد همزمان که خدماتش را به فروشندگان کاربلد و باتجربه ارائه دهد، فروشندگان تازه‌وارد را نیز با محیط مارکت‌پلیس آشنا کند. بستر این آشنایی و یادگیری چم‌و‌خم فروش در آکادمی سلریار فراهم می‌شود.
فروشنده‌ی نوپا، در آکادمی ابتدا با فرایند فروش آنلاین آشنا خواهد شد.
سپس مارکت‌پلیس را به‌طور کلی خواهد شناخت و بعد از معرفی سلریار در جریان رقابت پیچیده‌ی فروشندگان قرار خواهد گرفت.
بعد از آن با مارکت‌پلیس‌های معروف آشنا خواهد شد، مزایا و معایب فروش در آنها را خواهد آموخت.
قدم پایانی او در نهایت یادگیری پله‌به‌پله‌ی ساخت پنل فروش در هرکدام از این بازارگاه‌های آنلاین است. این را هم در آکادمی به‌ خوبی توضیح داده‌ایم.
فروشنده می‌تواند پس از گذراندن دوره‌های گوناگون آکادمی سلریار، که به صورت رایگان در دسترس همگان قرار گرفته است و به معرفی سلریار می‌پردازد، برای انتخاب بازارگاه مناسب تصمیم بگیرد.
پس از انتخاب بازارگاه دلخواه، فروشنده می‌تواند با بهره گرفتن از محصول نرم‌افزاری سلریار، از ابتدای ورودش به مارکت‌پلیس فروش خوب و سودآوری را تجربه کند.

مراحل کار با پنل سلریار

مراحل کار با پنل سلریار نیز در آکادمی مفصل و با جزئیات دقیق تشریح شده است.
بنابراین اگر تصمیم گرفتید این سفر را در فروش آنلاین تجربه کنید، از پیچ و خم‌های احتمالی و تاریکی راه ترسی نداشته باشید. آکادمی سلریار پیش از شما تمام این مسیر را رفته است و ناگفته‌ای برای شما باقی نخواهد گذاشت.

فروشندگان در آینده منتظر چه امکانات جدیدی باشند؟

سلریار برنامه‌های پیشبرد و توسعه‌ی خود در آینده را طرح‌ریزی کرده است.
یکی از این برنامه‌ها پوشش دادن پنل انواع مارکت‌پلیس‌هاست؛ یعنی در آینده‌ی نزدیک فروشندگانی که هم‌اینک برای پنل دیجی‌کالایشان از خدمات سلریار بهره‌مند می‌شوند، می‌توانند پنل‌های فروش خود در اسنپ، ترب، باسلام، زنبیل و… را نیز به سلریار متصل کنند.
سلریار با هدف تسهیل گرفتاری‌های فروشندگان آنلاین راه‌اندازی شد و توسعه یافت. در گام‌های بعدی می‌کوشیم خدمات سلریار را گسترش دهیم تا غول کسب‌وکار آنلاین و سختی‌هایش را از پا درآوریم و فروش را به تجربه‌ای شیرین تبدیل کنیم. سودآوری فروشنده را به بالاترین حد ممکن برسانیم و کاری کنیم فروشندگان آنلاین زمان و انرژی خود را به بهترین شکل و برای سایر علاقه‌مندی‌هایشان بهینه‌سازی کنند.
هدف همراهی سلریار با شما، تحقق رؤیایی‌ست که دارندگان کسب‌وکارهای آنلاین اکنون در سر می‌پرورانند؛ فعالیت بهینه‌ و سوددهی بیشتر.

اشتراک گذاری
مطلب قبلی
چه نکاتی را برای افزایش فروش پایان سال دیجی‌کالا و… رعایت کنیم؟
ارسال پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed