1. خانه
  2. >
  3. وبلاگ
  4. >
  5. لایو ۱۵ سلریار؛ آموزش دریافت گزارش لحظه‌ای و نمودار رقابت بای‌باکس دیجی‌‌کالا از طریق سلریار
وبلاگ

لایو ۱۵ سلریار؛ آموزش دریافت گزارش لحظه‌ای و نمودار رقابت بای‌باکس دیجی‌‌کالا از طریق سلریار

دریافت گزارش لحظه‌ای و نمودار رقابت بای‌باکس دیجی‌‌کالا از طریق سلریار

گفتگوی جلال سمیعی مدیر ارشد محتوا و آموزش سلریار با مهندس محمد کنی، مدیر ارشد توسعه‌ی فناوری سلریار

پنج‌شنبه ١٢ مرداد ١۴٠٢ در گفتگوی جلال سمیعی مدیر محتوا با محمد کنی مدیر فنی سلریار، به این ابزارهای سلریار پرداختیم:

– گزارش لحظه‌ای رقابت بای‌باکس در بات تلگرام سلریار ارایه می‌شود؛ شامل فروش دیروز و امروز پنل فروش دیجی‌‌کالا (تا لحظه‌ی درخواست)، تعداد کالاهای سلر در بای‌باکس، تعداد رقبای روی هر کالا، میزان کالاهای موجود در انبار، بازه‌ی قیمتی کالاهای فعال

– نمودار رقابت بای‌باکس دیجی‌‌کالا در طول زمان، به سلر برای هر تنوع کالای فعال در دیجی‌‌کالا نشان می‌دهد که چند فروشنده در چه روزها و ساعاتی بای‌باکس آن تنوع را در اختیار داشته‌اند. این گزارش به سلر در بازنگری استراتژی قیمت‌گذاری رقابتی کمک می‌کند.

– ربات قیمت‌گذاری هوشمند سلریار در دیجی‌‌کالا، سلر را شبانه‌روز برنده‌ی بای‌باکس نگه می‌دارد و هوش مصنوعی با یادگیری الگوریتم‌های قیمت‌گذاری و رقابت، هر روز این فرایند را بهینه‌تر می‌کند.

– سلریار با استفاده از بات تلگرام، سلر را از فعالیت دایمی در پنل دیجی‌‌کالا و حساب کاربری سلریار بی‌نیاز می‌کند؛ سلر تمام گزارش‌ها و فعالیت‌های روزانه‌ی مدیریت پنل فروش دیجی‌‌کالا را در بات تلگرام در دسترس دارد.

– آکادمی و شبکه‌های اجتماعی سلریار با هدف ایجاد تجربه‌ی بهتر و هاب ارتباط فروشندگان، محتوای آموزشی کار با ابزارهای سلریار را منتشر می‌کنند.

فیلم کامل لایو آموزشی درباره‌ی دریافت گزارش لحظه‌ای و نمودار رقابت بای‌باکس دیجی‌‌کالا از طریق سلریار را در کانال آپارات ببینید.

فیلم کامل لایو آموزشی درباره‌ی دریافت گزارش لحظه‌ای و نمودار رقابت بای‌باکس دیجی‌‌کالا از طریق سلریار را در کانال یوتیوب ببینید.

لایوهای سلریار در تیر و مرداد ١۴٠٢، با هدف آموزش و روایت تجارب سلرها و سایر خدمات دهندگان به آن‌ها برگزار و بلافاصله در اینستاگرام، وبلاگ و کانال‌های آپارات و یوتیوب سلریار منتشر می‌شوند.

اشتراک گذاری
مطلب بعدی
لایو ۱۶ سلریار؛ گفتگو با ابوذر سبحانی تولیدکننده و فروشنده‌ی آنلاین فرش و موکت
مطلب قبلی
لایو ۱۴ سلریار؛ گفتگو با مهندس علی نعمتی شهاب درباره‌ی مقدمات طراحی و توسعه‌ی کسب‌وکار
ارسال پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed