1. خانه
  2. >
  3. وبلاگ
  4. >
  5. لایو ۹ سلریار: گفتگوی آموزشی درباره‌ی آکادمی و هاب سلریار و سلرآکادمی دیجی‌کالا
وبلاگ

لایو ۹ سلریار: گفتگوی آموزشی درباره‌ی آکادمی و هاب سلریار و سلرآکادمی دیجی‌کالا

گفتگوی آموزشی با جلال سمیعی درباره‌ی آکادمی سلریار و سلرآکادمی دیجی‌کالا

در نهمین لایو اینستاگرام سلریار، دوشنبه دوم مرداد ۱۴۰۲، درباره‌ی آکادمی سلریار، هاب ارتباط سلرها در سلریار و سلرآکادمی دیجی‌کالا گفتگو کردیم.

در گفتگوی تیمور ستارزاده با جلال سمیعی (مدیر محتوا و آموزش سلریار) درباره‌ی آکادمی فروشندگان دیجی‌‌کالا و آکادمی سلریار، به این نکات اشاره شد:
  • آکادمی سلریار برای دو مخاطب اصلی محتوای آموزشی دارد: فروشندگان دیجی‌‌کالا و سایر مارکت‌پلیس‌ها و کسانی که می‌خواهند فروشنده‌ی آنلاین شوند.
  • در آکادمی سلریار، خلاصه‌ی آموزش کاربردی راه‌اندازی و مدیریت پنل در دیجی‌‌کالا، برای فروشندگان دیجی‌‌کالا، به‌ همراه نکات مهمی که در سلرآکادمی دیجی‌‌کالا گفته نشده‌اند، منتشر و به‌روزرسانی می‌شود.

  • بخش دیگر این آکادمی، آموزش کار با ابزارهای سلریار برای مدیریت و رشد فروش پنل دیجی‌‌کالا است. – آموزش گام‌به‌گام راه‌اندازی و رشد فروش آنلاین برای مخاطبانی که می‌خواهند فروشنده‌ شوند، منتشر شده است.
  • سلریار در چشم‌انداز ارائه‌ی خدمات به سلرهای دیجی‌‌کالا، باسلام و…، با بررسی نیاز فروشندگان به انجمن‌های گفتگو و رفع چالش‌های مدیریت پنل فروش، تلاش می‌کند پلتفرم خدمات و حلقه‌ی ارتباط سلرها با یکدیگر و دیگر اعضای اکوسیستم فروش آنلاین باشد. یکی از رویکردهای انتخاب موضوع لایوهای هرشب اینستاگرام سلریار، ایجاد شبکه‌ی ارتباطی فروشندگان است.

  • شبکه‌های اجتماعی سلریار، علاوه بر بازتاب محتوای آموزشی، پشتیبانی و بازاریابی، کانال ارتباط سلریار با مشتریان، برای دریافت بازخورد از سلرهاست،
  • امیدواریم روایت تجربه‌ی کاربران سلریار را هم در اینستاگرام، آپارات و یوتیوب سلریار ببینیم.

در پایان، اعلام شد سه‌شنبه سوم مرداد ١۴٠٢، ساعت ١۴ در یک لایو آموزشی، محمد کنی مدیر ارشد فناوری اطلاعات سلریار، از روش‌های مدیریت اتوماتیک پنل فروش دیجی‌‌کالا، در روزهای تعطیل می‌گوید.

فیلم کامل گفتگوی سلریار با جلال سمیعی مدیر محتوای سلریار درباره‌ی آکادمی سلریار و دیجی‌کالا را در کانال آپارات سلریار ببینید.

فیلم کامل گفتگوی سلریار با جلال سمیعی مدیر محتوای سلریار درباره‌ی آکادمی سلریار و دیجی‌کالا را در کانال یوتیوب سلریار ببینید.

در لایوهای هرشب سلریار، با فروشندگان آنلاین دیجی‌‌کالا، باسلام، اسنپ، آمازون، علی‌بابا و… خدمات‌دهندگان به آنان همچون شرکت‌های حمل‌ونقل و… گفتگو می‌کنیم.

اینستاگرام سلریار

کانال آپارات سلریار

کانال یوتیوب سلریار

کانال تلگرام سلریار

اشتراک گذاری
مطلب بعدی
لایو آموزشی سلریار: راه‌های مدیریت اتوماتیک پنل فروش دیجی‌کالا در تعطیلات
مطلب قبلی
لایو ۸ سلریار: گفتگو با امیرحسین جمالی فروشنده‌ی لوازم ورزشی و سفر در دیجی‌کالا
ارسال پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed