1. خانه
  2. >
  3. وبلاگ
  4. >
  5. لایو آموزشی سلریار: راه‌های مدیریت اتوماتیک پنل فروش دیجی‌کالا در تعطیلات
وبلاگ

لایو آموزشی سلریار: راه‌های مدیریت اتوماتیک پنل فروش دیجی‌کالا در تعطیلات

آموزش مدیریت اتوماتیک پنل دیجیکالا با سلریار
لایو آموزشی با محمد کنی: مدیریت خودکار پنل فروش دیجی‌کالا با ابزارهای سلریار در تعطیلات

در دومین لایو آموزشی فنی کار با دیجی‌‌کالا و سلریار برای سلرها، محمد کنی (مدیر ارشد فناوری اطلاعات سلریار) با اشاره به چالش‌هایی که سلرها در روزهای تعطیل با مدیریت پنل فروش دیجی‌‌کالا دارند، به این نکات اشاره کرد:

دیجی‌‌کالا روزهایی را که فروشنده می‌تواند پنل خود را کاملا غیرفعال کند، در ماه محدود می‌کند؛ این فرایند برای سلرهایی که می‌خواهند به هر دلیلی فعالیت فروش در پنل دیجی‌‌کالای خود را محدود یا متوقف کنند، چالش‌هایی می‌سازد.

– کار با پنل فروش دیجی‌‌کالا در روزهای تعطیل تقویم کشور، به‌دلیل پشتیبانی کندتر دیجی‌‌کالا و کم بودن نیروهای انسانی خود فروشندگان، دشواری‌هایی دارد. سلریار برای این موضوع و مدیریت اتوماتیک پنل فروش دیجی‌‌کالا راهکار دارد.

– سلرها می‌توانند با اتصال پنل فروش دیجی‌‌کالا به سلریار، علاوه بر فعال‌سازی کالاها با استفاده از ربات قیمت‌گذاری هوشمند سلریار قیمت‌گذاری رقابتی شبانه‌روزی را به سلریار بسپرند و با دریافت گزارش لحظه‌ای فروش و رقابت ، نبض کسب‌وکارشان را در دست بگیرند.

– سلریار با گزارش مالی شفاف وضعیت فروش دیروز و امروز تا هر لحظه، امکان بازنگری و تغییر سیاست فروش پنل دیجی‌‌کالا را برای سلرها فراهم می‌کند.

آکادمی سلریار با انتشار راهنمای کار با پنل فروش دیجی‌‌کالا و ابزارهای سلریار برای مدیریت و رشد فروش پنل دیجی‌‌کالا، در کنار پشتیبانی سلریار به یاری کاربران سلریار آمده است.

فیلم کامل آموزشی سلریار درباره‌ی مدیریت اتوماتیک پنل فروش دیجی‌کالا با سلریار در تعطیلات را در کانال آپارات سلریار ببینید.

فیلم کامل آموزشی سلریار درباره‌ی مدیریت اتوماتیک پنل فروش دیجی‌کالا با سلریار در تعطیلات را در کانال یوتیوب سلریار ببینید.

در پایان اعلام شد لایوهای هرشب اینستاگرام سلریار، در مردادماه ۱۴۰۲ با موضوع روایت داستان فروشندگان دیجی‌‌کالا، باسلام، اسنپ، آمازون، ای‌بی… و همچنین سایر خدمات‌‌دهندگان به فروشندگان مانند شرکت‌های حمل‌ونقل، خدمات انبارداری و بسته‌بندی، شرکت‌های تامین مالی، برندهای بزرگ تامین عمده‌ی کالا و… ادامه پیدا می‌کند.

اینستاگرام سلریار

کانال آپارات سلریار

کانال یوتیوب سلریار

کانال تلگرام سلریار

اشتراک گذاری
مطلب بعدی
لایو ۱۱ سلریار؛ گفتگو با خانم دکتر شبانی فروشنده‌ی آنلاین از بیوتی دارو
مطلب قبلی
لایو ۹ سلریار: گفتگوی آموزشی درباره‌ی آکادمی و هاب سلریار و سلرآکادمی دیجی‌کالا
ارسال پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed