1. خانه
  2. >
  3. وبلاگ
  4. >
  5. معرفی در پایگاه خبری ام‌بی‌ای‌ نیوز: استارتاپ سلریار، مدیریت و رشد فروش آنلاین
وبلاگ

معرفی در پایگاه خبری ام‌بی‌ای‌ نیوز: استارتاپ سلریار، مدیریت و رشد فروش آنلاین

سلریار، مدیریت و رشد فروش آنلاین در بازارگاه‌هایی چون دیجی‌کالا، باسلام، اسنپ و...

استارتاپ سلریار، مدیریت و رشد فروش آنلاین فروشندگان دیجی‌‌کالا و دیگر بازارگاه‌ها را آسان‌ می‌‌کند. سال‌هاست که با راه‌اندازی بازارگاه‌های آنلاین(Marketplaces)  به‌ویژه با ظهور کرونا و تغییر ناگزیر سبک زندگی و خرید مردم، بسیاری از فروشندگان در ایران با امید به بازدید مشتریان همیشگی آن‌ها، فرایند فروش کالاهای خود را روی دیجی‌کالا، باسلام، اسنپ‌شاپ و… پیش می‌برند.

سوای این که مدیریت تامین و فروش آنلاین روی این بازارگاه‌ها، نیازمند مراقبت دایمی و پردازش به‌موقع سفارش‌ها و تعهدات ارسال است، سلرها یا همان فروشندگان آنلاین باید برای گرفتن جایگاه قیمتی مناسب نزد مشتری با یکدیگر هم شبانه‌روز رقابت کنند؛ رقابتی که گاهی با کاهش جدی حاشیه‌ اندک سود و تخفیف‌های فزاینده به نبردی باخت-باخت تبدیل می‌شود. از همین رو، همچنان که در آمازون و علی‌بابا و…برای این نبردها ابزارهای فراوانی به یاری فروشندگان می‌آیند، در ایران هم فناوری راه‌حل‌هایی برای هوشمندی وسادگی این رقابت بزرگ ساخته است.

استارتاپ سلریار (Selleryar.com) در یک سال اخیر با ایجاد امکان مدیریت همزمان چند پنل فروش آنلاین و قیمت‌گذاری هوشمند ازطریق ربات هوش مصنوعی، این فرایند را برای سلرهایی که باید کالاهای پرتعدادی را از این طریق در دیجی‌‌کالا (و به‌زودی در باسلام و اسنپ‌شاپ) بفروشند، آسان کرده است.

تیمور ستارزاده، مدیرعامل و مدیر ارشد بازاریابی سلریار معتقد است راهکارهای نوآورانه‌ای که سلریار به‌عنوان یک دستیار همیشه ‌بیدار به فروشندگان پیشنهاد می‌دهد، آنان را از دردسرهای بزرگ و خطاهای آسیب‌زای نیروی انسانی نجات داده است؛ راهکارهایی که با امکان هفت روز آزمودن رایگان، فروشنده را در قیمت‌گذاری رقابتی همزمان صدها کالا، پردازش دقیق سفارش‌ها، شفاف‌سازی وضعیت هزینه‌های پنهان و درآمد فروش… و مهم‌تر، پیشنهاد رقابت روی کالاهای جدید از طریق ابزار هوش تجاری، نبرد خونین رقابت با دیگر فروشندگان را برای آن‌ها تغییر می‌دهد؛ تجربه‌ای که با پشتیبانی شبانه‌روزی سلریار، به کاهش ضررها و رشد کسب‌وکار کمک می‌کند.

سلریار علاوه بر آکادمی آموزش فروش در بازارگاه‌های آنلاین ایران و کار با ابزارهای مدیریت پنل، به فروشندگان سازمان‌های بزرگ امکان استقرار و توسعه‌ یک راهکار جامع اختصاصی برای فروش بیشتر و توسعه کسب‌وکار در دیجی‌‌کالا را می‌دهد. تجربه‌ای که به‌زودی با افزودن کانال‌های فروش در باسلام، اسنپ و اینستاگرام، بازی فروش آنلاین را در ایران بازتعریف می‌کند.

لینک خبر در پایگاه خبری ام‌بی‌ای نیوز

اشتراک گذاری
مطلب بعدی
آی‌تی‌من: دور تازه ارایه خدمات «سلریار» به فروشندگان بازارگاه‌های آنلاین آغاز شد
مطلب قبلی
سلرها در دوران رکود فروش چگونه می‌توانند نقدینگی لازم را تامین کنند؟
ارسال پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed