1. خانه
  2. >
  3. وبلاگ
  4. >
  5. چگونه کالاهای مناسب را برای رقابت در فروش آنلاین پیدا کنیم؟
وبلاگ

چگونه کالاهای مناسب را برای رقابت در فروش آنلاین پیدا کنیم؟

هوش تجاری

پیدا کردن ایده‌های محصول: چه کالاهایی مناسب فروش آنلاین است؟

هوش تجاری سلریار به دارندگان کسب‌وکارهای آنلاین امکان دسترسی به انواع داده‌ها را می‌دهد. داده‌های قدیمی و جدید، شخص ثالث، داخلی و همچنین داده‌های نیمه‌ساختاریافته یا حتی  بدون ساختار مانند رسانه‌های اجتماعی. سلریار می‌تواند این اطلاعات را تجزیه‌وتحلیل کند و بینشی در مورد عملکرد کسب‌وکار به دست دهد.

اعضای سلریار به واسطه تجربه‌ای که از طریق رقابت و فروش محصول در مارکت‌پلیس‌‌ها به دست آورده‌اند، آگاهی گسترده‌ای از آنچه فروشنده در فرایند فروش با آن مواجه خواهد شد دارند. آنها تصمیم گرفته‌اند این تجربه‌ها را از طریق آکادمی سلریار به تمام فروشندگان آنلاین انتقال دهند و تا همین لحظه در انجام این کار موفق عمل کرده‌اند. آنها حتی با طراحی و عرضه‌ی محصول نرم‌افزاری سلریار توانسته‌اند بخشی از مسائل فروشندگان در بازارگاه‌ها آنلاین را مرتفع کنند.

کالاهایی را برای فروش آنلاین پیدا کنید!

آسان‌ترین راه برای حضور در بازار تجارت آنلاین جهانی داشتن یک فروشگاه آنلاین است. حالا یک سوال بزرگ پیش می‌آید: چگونه محصول مناسب را برای فروش آنلاین پیدا می‌کنید؟ یک راه ساده این است که از پیشنهادهای عمده‌فروشان مطلع شوید یا بفهمید چه کالاهایی را می‌توان ارزان‌تر خرید. هرچند این تازه آغاز راه است. در این مقاله تلاش می‌کنیم به شما بیاموزیم که چگونه طیف مناسبی از محصولات را کنار هم قرار دهید و از آن مهم‌تر؛ آنها را از کجا تامین کنید.

خرید و فروش آنلاین اکنون بخش مهمی از زندگی مصرف‌کنندگان را تشکیل می‌دهد. به همین دلیل کارآفرینان دیگر نیز گاهی در کنار مغازه‌های خود، یک کسب‌وکار آنلاین هم راه‌اندازی می‌کنند. تقاضا برای محصول زیاد است، اما رقابت هم در فضای آنلاین تنگاتنگ است. روشی که برای آغاز کسب‌وکار آنلاین خود انتخاب می‌کنید و محصولاتی که می‌فروشید باید شما را از رقبایتان متمایز کند.

از هوش تجاری سلریار برای توسعه‌ی فروشگاه اینترنتی و تجزیه‌وتحلیل استفاده کنید

هوش تجاری سلریار مانند همه‌ی محصولات ما، به شما این امکان را می‌دهد که تمام داده‌ها را به شبکه‌ی مشتریان فعلی و داده‌های تجاری خود پیوند دهید.

چگونه کالاهایی را پیدا کنیم که فروش خوبی دارند؟

روش‌های متعددی برای پیدا کردن کالای مناسب یک فروشگاه اینترنتی وجود دارد. از کجا باید شروع کرد؟ در ادامه رویکردهای متعددی را درباره‌ی چگونگی یافتن محصول مناسب برای شروع کسب‌و‌کار آنلاین ارائه می‌دهیم.

نکته‌ای کوچک درباره‌ی روش‌های فعلی: روش‌ها تغییرپذیرند، بنابراین باید سریع باشید. سایر خرده‌فروشان آنلاین نیز تحولات جاری را مشاهده می‌کنند و می‌خواهند با کالاهای پرطرفدار فروش بالاتری داشته باشند. یک نکته‌ی دیگر، تجارت آنلاین برای نتیجه دادن نیازمند تلاش است. شما خودتان را برای یک رقابت آماده می‌کنید.

۱. تحقیق کنید

Google Trends برای تحقیق درباره‌ی کالاهایی که بیشتر در گوگل جستجو می‌شوند بهترین ابزار است. همچنین نشان می‌دهد منافع مشتریان بالقوه در کجا نهفته است. علاوه بر این، باید همیشه چشمان خود را باز نگه دارید تا بدانید چه محصولاتی در شبکه‌های اجتماعی با وضع جاری همخوان هستند و پتانسیل سوددهی بیشتری دارند.

۲. بازار تخصصی خود را شناسایی کنید

بازار یک فروشنده‌ی آنلاین بزرگ و در عین حال بسیار رقابتی است. بهترین راه برای اینکه یک سر و گردن بالاتر از بقیه قرار بگیرید این است که جای درستی ایستاده باشید.

۳. به جایگاهتان فکر کنید

به عنوان مثال، برای شروع با بازاریابی تخصصی، می‌توانید به حوزه‌هایی فکر کنید که قبل‌تر تجربه کرده‌اید و علاقه‌ی شخصی شما نقش پررنگی در آنها ایفا می‌کند. شاید بازار امن و آسان شما منطقه‌ای باشد که قبلاً در آن فعال بوده‌اید. آیا عضو گروه‌هایی در رسانه‌های اجتماعی، پیام‌رسان‌ها یا سایر پلتفرم‌های آنلاین هستید؟ آیا جایی هست که در آن شناخته‌شده باشید یا تعداد زیادی دنبالتان کنند؟ اگر چنین باشد، همین‌جا برای شروع نقطه‌ی مناسبی است.

۴. از رویدادهای جاری به نفع خود استفاده کنید

استفاده از رویدادهای جاری به نفع خود به این معنا نیست که باید هر روز اخبار را از نزدیک دنبال کنید. فقط در جریان آخرین رویدادهای مربوط به تجارت کالا در سراسر جهان باشید. اگر اسباب‌بازی می‌فروشید، بدانید که در تعطیلات سال آینده کدام وسیله پرطرفدارتر خواهد بود. این محصولات را در زمان مناسب بفروشید تا فروش بیشتری داشته باشید.

هوش تجاری سلریار
یک کسب‌وکار آنلاین راه‌اندازی کنید

اگر می‌خواهید بدانید کدام محصولات را بهتر در فروشگاه آنلاین‌تان می‌فروشید، می‌توانید با سلریار شروع کنید. به این ترتیب محصولات موجود در فروشگاه شما مستقیم از سوی تأمین‌کننده‌ برای مشتری ارسال می‌شود. یعنی نیازی به موجودی ندارید. در نتیجه، قبل از اینکه بتوانید فروش واقعی خود را شروع کنید، هزینه‌های کمتری متحمل می‌شوید. برای یک سرمایه‌گذاری تجاری جدید، آکادمی سلریار راه آسانی برای آزمودن بازار آنلاین است.

سایر مغازه‌داران چگونه ایده‌ی خود را برای کسب‌وکار پیدا کردند؟

اوایل توسعه‌ی اینترنت، بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین توسط افرادی راه‌اندازی شدند که طیف وسیعی از محصولات سرگرم‌کننده یا تخصصی را در بر می‌گرفتند. دیگران زمانی ایده‌ی خود را پیدا کردند که نتوانستند محصولی را که خودشان جستجو می‌کردند بخرند. با این حال، اینترنت به بلوغ رسیده است و یافتن ایده‌های خوب برای محصول در حال حاضر بسیار سخت‌تر است، اما خوشبختانه هنوز غیرممکن نیست!

لیست کارهای شما برای یافتن محصولات مناسب برای فروشگاه آنلاین

پیدا کردن محصول یکی از سخت‌ترین کارها قبل از افتتاح یک فروشگاه آنلاین است. تازه‌واردهای تجارت الکترونیک اغلب زمان زیادی را به جستجوی محصولی عالی اختصاص می‌دهند و هرگز کارشان را شروع نمی‌کنند. هیچ محصول کاملی وجود ندارد، اما برخی برای یک فروشگاه آنلاین مناسب‌اند.

فروشگاه‌های آنلاین موفق

البته، مواردی مانند تحقیق کلمات کلیدی، تجزیه‌وتحلیل عملکرد مصرف‌کننده و تعریف جایگاه به شما در جستجوهایتان کمک می‌کند، اما کسب‌وکار موفق و تجارت الکترونیک بیشتر از اینها کار دارد. به عنوان مثال، خدمات خوب به مشتریان، بازاریابی برجسته و یک فروشگاه آسان برای پیمایش.

فروشگاه‌های آنلاین موفق یک نقطه‌ی مشترک دارند: آنها ثابت‌قدم مانده‌اند؛ حتی زمانی که همه‌چیز طبق برنامه پیش نمی‌رود. محصولی را بیابید که به شما انگیزه می‌دهد حتی پس از یک مشکل بزرگ به راه خود ادامه دهید. مهم‌تر از همه، پشت آنچه می‌فروشید بایستید، زیرا تنها در این صورت است که می‌توانید دیگران را نیز به انجام این کار تشویق کنید.

نتیجه

هوش تجاری سلریار از الگوریتم‌های پیشرفته برای ارتباط شما با برندها و محصولات مناسب استفاده می‌کند تا بتوانید به خوبی به مشتریان خود خدمت‌رسانی کنید. 

سلریار دستیار لحظه به لحظه‌ی شما در عملیات فروش آنلاین است. شما با استفاده از خدماتی که پنل سلریار برای کمک و تسهیل کار صاحبان کسب‌وکار آنلاین ارائه می‌دهد می‌توانید در رقابت تنگاتنگ فروش برنده باشید. اعتماد شما به سلریار بهترین نتیجه را در کسب‌وکار شما به ارمغان خواهد آورد.

اشتراک گذاری
مطلب بعدی
چهار ابزار ضروری در مدیریت و رشد تجارت الکترونیک
مطلب قبلی
چگونه محصولات خود را قیمت‌گذاری کنید؟ تمام آنچه باید بدانید
ارسال پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed